spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Anasayfa
3dsMax - Photoshop ve V-Ray Eğitimi Yazdır
Yazar Tolga Ünvermiş   
Sunday, 25 October 2009

Henüz başladığımız 2009-2010 dönemine eğitimlerimizle tam gaz devam etmekteyiz. Ve şimdi o eğitimlere bir yenisini daha ekliyoruz. Yoğun istek üzerine çalışmalarına giriştiğimiz ve kısa zaman içinde başlayacağımız Autodesk 3ds MAX - Adobe Photoshop ve V-Ray eğitimi ile üniversitemizde büyük bir eksiği gidereceğimize inanıyoruz. Eğitmenliğini, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden Bora MURATHANOĞLU'nun gerçekleştireceği eğitimimize tüm ilgilenenleri bekliyoruz.

"Yeni Dönem Kayıtlarına BAŞLANMIŞTIR" Detaylar yazının devamında

Güncelleme: "9 MART 2010"

İçerik & Ayrıntılar 

* Autodesk 3ds MAX programı görselleştirme yazılımları arasında en çok kullanılan ve kullanıcısı aranan 3 boyutlu modelleme, kaplama, aydınlatma ve animasyon programıdır. 3ds MAX mimari görselleştirme, endüstriyel tasarım, bilgisayar oyunları, sinema ve tv için özel efektler, reklam sektörü gibi alanlarda kullanılmaktadır. 

*  Adobe Photoshop uzun seneler boyu kullanılan ve halen foto-grafik ve grafik programları içinde en çok tercih edilen programdır. Eğitim planı içinde sizlere anlatılacak olan photoshop içeriği 3ds MAX programına yönelik kaplama hazırlama, etkili sunum hazırlama şeklinde olacaktır. 

*  V-Ray piyasada mevcut çeşitli tasarım ve modelleme programları için üretilen gerçekçi kaplama, aydınlatma ve render almak için yazılan eklenti programıdır. Bu program 3ds MAX içine yüklenir ve eş zamanlı olarak birlikte çalışır. Avantajları sadece gerçekçi render almakla bitmez. Aynı zamanda internette çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

·         Eğitim süresi 9-10 haftadır.
·         Eğitim ücreti  160 TL olup 85 TL ilk derste, kalan 75 TL beş hafta sonunda alınır.
·         Eğitim projeksiyon cihazıyla birlikte verilir.
·         Laptopu olan arkadaşların bilgisayarlarını getirmeleri önerilir.
·         Laptop şart değildir. Not alarak da eğitimden maksimum şekilde yarar sağlayabilirsiniz.
·         Yeni Dönemin ikinci dersi 13MART 2010 Cumartesi Günü saat 10:00'da D-404 nolu sınıfta yapılacaktır. Bu tarihe kadar kayıtlar devam edecektir.
  • İlk ders demo dersidir, herkes katılabilir. Eğer eğitime devam etmek isterseniz ilk dersin sonunda kayıt olabilirsiniz..
Detaylı bilgi için eğitmenimizle görüşebilirsiniz
Bora Murathanoğlu - boramurathanoglu[@]hotmail.com  - 506 686 80 98
  
Kayıt, iletişim ve tüm sorularınız için
Tolga ÜNVERMİŞ – tolgaunvermis[@]gmail.com - 555 845 36 69
  
 
< Önceki
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB